Корпорация "PROFI"
Наші новини
Наші фільми
"Міжнародні стандарти для зварювальників."
"Віртуальна підготовка зварювальника."
"Підбор режимів зварювання."
"Практичне тренування."
"Дифекти зварних швів."
Використання тренажерів Soldamatic у підготовці зварювальників
Про компанію
Свій бізнес ми розпочали 1992 року як спеціалізоване підприємство у сфері зварювального виробництва. Основні напрямки діяльності за час існовання: виробництво зварних металоконструкцій, торгівля зварювальним обладнанням, представництво на українському ринку іноземних компаній – виробників зварювальної техніки, виставкова діяльність, вантажні автомобільні перевезення.

В 2015 році після реорганізації, почалося наше співробітництво з польскими підприємствами, в рамках якого нашимі співробітникамі на виробничих майданчиках польських партнерів виконувалися слюсарні та зварювальні технологічні операції. Сьогодні у штаті чотирьох компаній-засновників Корпорації «Профі»: «Укрпрофігруп», «Профі Велдінг», «Профипавер», «Профі Інжиніринг» – понад 350 висококваліфікованих працівників: зварювальників, слюсарів-складальників, операторів верстатів з ЧПУ, малярів металевих виробів, складальників меблів.

Для зварювальників відкритий тренувальний центр підготовки до сертифікаційних іспитів з оцінювання кваліфікації відповідно до європейського стандарту ISO 9606, які проводить інспектор німецької сертифікаційної організації TÜV (Об'єднання Технічного Нагляду).
Виробничі майданчики, на яких працюємо
Контакти
Контакти
Адреса офісу:
01014, г. Київ, вул. Болсуновська, 8

Адреса навчального центру:
Харківське шосе 15

Контактні телефони:
+38 (067) 565 3002

Email: kraskopartners@gmail.com

© 2019 Корпорація «ПРОФІ»
Залиште ваш телефон і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати самі
+38 (067) 565 3002