Про Корпорацію "Профі"

Illustration

Свій бізнес ми розпочали 1992 року як спеціалізоване підприємство у сфері зварювального виробництва.

Основні напрямки діяльності за час існування: виробництво зварних металоконструкцій, торгівля зварювальним обладнанням, представництво на українському ринку іноземних компаній – виробників зварювальної техніки, виставкова діяльність, вантажні автомобільні перевезення.

В 2015 році після реорганізації почалося наше співробітництво з польскими підприємствами, в рамках якого нашими співробітниками на виробничих майданчиках польських партнерів виконувалися слюсарні та зварювальні технологічні операції.

Сьогодні у штаті чотирьох компаній-засновників Корпорації «Профі»: «Укрпрофігруп», «Профі Велдінг», «Профипавер», «Профі Інжиніринг» – понад 500 висококваліфікованих працівників: електрозварників, слюсарів-складальників, операторів верстатів з ЧПУ, малярів металевих виробів, складальників меблів.

Illustration
Illustration

Для електрозварювальників відкритий тренувальний центр підготовки до сертифікаційних іспитів з оцінювання кваліфікації відповідно до європейського стандарту ISO 9606, які проводить інспектор німецької сертифікаційної організації TÜV (Об'єднання Технічного Нагляду).