Корпорация "PROFI"
Навіщо приїжджати на співбесіду в Київ?
В інтернеті величезна кількість оголошень з пропозиціями по працевлаштуванню.

З будь-якими умовами оплати праці (іноді навіть захмарними).

Достатньо зідзвонитись по телефону, дізнатись про місто, завантаження робочими годинами, умови проживання. Скинути документи на вайбер та й їхати.

Здається, приїзд на співбесіду тільки все ускладнює!
Але якщо все так просто, чому наші менеджери щодня чують від кандидатів, які вже знаходяться в Польщі, найрізноманітніші історії: від простого бажання змінити роботу до «обіцяли одне, а вийшло ну зовсім інше!»

Процедура оформлення в штат наших компаній включає в себе співбесіду. Чому вона важлива для нас і вигідна для Вас? Давайте розбиратися!
Перша мета - перевірка кваліфікації
Від кваліфікаційного рівня працівника напряму залежить рівень заробітної плати! Ми завжди перевіряємо кандидатів на відповідність вимогам наших замовників. Можемо запропонувати проходження тренувального курсу (але тільки, якщо в цьому є необхідність для роботи на конкретному підприємстві).

Багато працівників кажуть, що мають великий досвід роботи та готові до перевірки кваліфікації. Добре, якщо так.

Але хочемо привести один приклад: В вересні поточного року ми проводили вхідний контроль на один з найбільших польських вагонобудівніх заводів за участю їхнього головного зварювальника.
За його результатами, з 38 кандидатів успішно пройшли вхідний контроль 31. Важливий момент: 7 кандидатів не проходили підготовку в нашому центрі. Вони були ознайомлені в телефонному режимі з кваліфікаційними вимогами, та на їхню думку, були готові успішно їх скласти. На жаль, не склали.
Що отримали ті, хто проходив підготовку?
100% гарантію працевлаштування на один з найбільших польських вагонобудівних заводів.
І це без проходження вхідних випробувань в Польщі!

Навіть якщо ми проводимо перевірку кваліфікації самостійно, без участі польських партнерів – ми беремо на себе відповідальність за результат!

За статистикою, 95% наших працівників здають вхідні іспити на підприємстві з першого разу. Для решти 5% - завжди готові резервні варіанти по працевлаштуванню!
Друга мета – забезпечення індивідуального підходу до кожного кандидата.
Кожний завод має свою виробничу специфіку, умови праці різняться.

Окрім кваліфікації є ще багато факторів. Десь є нічні зміни, десь – немає, десь високий темп роботи та велика кількість годин, десь – навпаки, спокійний виробничий процес, та ще багато іншого.

Для когось це дрібниці, а для когось – найважливіші умови по працевлаштуванню.

Ми знаємо усі умови та специфіку виробництва на всіх заводах наших партнерів. Намагаємося почути та зрозуміти кожну людину та знайти найкраще місце виконання робіт, що дозволить стабільно, постійно заробляти та розвиватися
Третя мета – обговорення умов співпраці
Ми приймаємо працівників до себе в штат, згідно українського законодавство. Надаємо соціальний пакет: оплачувану відпустку, лікарняні, компенсацію проїзду і т. д, все згідно українського законодавства.

Всі договори укладені українською мовою, всі умови співпраці – зрозумілі та прозорі, але для чіткого усвідомлення умов оформлення з ними потрібно ознайомлюватись!

Ну і наостанок – потрібно розібратися з порядком оформлення дозвільних документів. Цей пункт більше стосується кандидатів, які ще не були за кордоном.
Оформлення дозволу на роботу, подача на візу, перетин кордону, координація виїзду, зустріч з польськими представниками, заселення на житло, проходження медичного контролю та інструктажу з техніки безпеки, все це - дуже великий пласт інформації.

Ми маємо чіткі процедури та регламенти по оформленню, а також – відповідальних осіб, що слідкують за їхнім дотриманням.

Підведемо підсумок:

Без серйозного підходу, погодьтеся, працевлаштування перетворюється на лотерею: можна виграти, а можна й програти!

Чітка діюча процедура оформлення в штат наших компаній гарантує Вам надійну та стабільну роботу без фінансових ризиків.
Контакти
Адреса офісу:
01014, г. Київ, вул. Болсуновська, 8

Адреса навчального центру:
Харківське шосе 15

Контактні телефони:
+38 (067) 565 3002

Email: kraskopartners@gmail.com

© 2019 Корпорація «ПРОФІ»