Корпорация "PROFI"
Розуміння технічної документації, уміння виготовити деталь, навички складання металоконструкції – це наші завдання у подготовці слюсарів.
Почни підготовку – уміння прийдуть
Слюсар — це фахівець, який володіє достатніми знаннями для збору різноманітних металоконструкцій – від будівельних до машинобудівних.
Професія слюсар бере початок з часів винаходу першого механізму, а назва спеціальності пішла від німецького слова SCHLOS (ШЛОС) – замок, так називали майстрів, що виготовляли замки.
Ви отримаєте такі ключові знання:
1
Розуміння конструкторської і технологічної документації
Читання збірних креслень, розуміння порядку складання зварних металевих конструкцій, правила умовних позначень зварних швів на кресленнях згідно ДСТУ ISO 2553-2014 р.
2
Уміння розмітити деталь на поверхні металопрокату
Правильне розкроювання металопрокату базується на правильній размітці, яку можливо зробити лише кваліфіковано володіючи вимірювальним інструментом.
3
Навички виконання слюсарних робіт
Розуміння можливостей слюсарного інструмента дозволяє в короткі терміни оволодіти високовиробничою технологією металообробки.

Уміння оцінити вплив термічного нагріву на деформацію металоконструкції – шлях до досягнення високої якості продукції.
4
Знання основ охорони праці
Вивчення норм та вимог, які пред'являються по охороні праці, промисловій безпеці, електробезпеці при виконанні слюсарних робіт, слюсарно-зварювальних робіт, у тому числі, при роботі з обладнанням для теплової різки, при гідравлічних та пневматичних випробуваннях.
Ми відбираємо тільки тих, хто готовий працювати над собою, а потім заробляти на своїх вміннях!
Персональний підхід
Основний критерій відбору - бажання освоїти професію. Програма будується з урахуванням Ваших навичок.
Працевлаштування
Якщо Вас відібрали для навчання, Ви під час нього успішно підготувалися, то ми обов'язково запропонуємо Вам працевлаштування до наших компаній.