PROFI - новости

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності "WordSkills Ukraine"

На базі Сумського і Головинського вищих професійних училищ пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WordSkills Ukraine" з професійної компетенції "зварювальні роботи".

На запрошення керівництва вищезазначених навчальних закладів наша компанія взяла активну участь в даному заході. Було надано необхідні стальні зразки, а також делеговано своїх представників до складу журі конкурсу: віце-президента корпорації І.А. Краско, технічного директора О.В. Глуховського як експертів в області ультразвукового та візуального контролю зварювальних швів.

Одним із пріоритетних напрямків для нашої компанії є робота з молоддю. Ми зацікавлені в професійному розвитку молодих фахівців. На сьогоднішній день наша компанія співпрацює з багатьма професійно-технічними навчальними закладами та надає можливість їх випускникам пройти тренувальний курс по зварюванню, сертифікуватися за міжнародним стандартом ДСТУ ISO 9606, отримати виробничий досвід роботи на європейських підприємствах з гідним рівнем оплати праці.

Для стимулювання професійного самовдосконалення конкурсантів "WordSkills Ukraine", керівництвом компанії було прийнято рішення про вручення цінних подарунків переможцям конкурсу.

За активну участь та сприяння в проведенні даного конкурсу колектив нашої компанії отримав письмові подяки від Управлінь освіти і науки Житомирської та Сумської обласних державних адміністрацій.

Бажаємо всім учасникам подальшого розвитку і професійних успіхів!